Transferová potlač - TRANSFER

   Transferová potlač je modifikáciou sieťotlače. Touto technológiou dokážeme potlačiť logá, rôzne texty, fotografie na rôzne druhy textilu. Charakteristické pre transferovú potlač je to, že farba nie je tlačená priamo na textil, ale v prvom kroku je natlačená na transferovú fóliu. Po vytlačení grafiky na fóliu, nasleduje tepelná úprava fólie a špeciálneho prenosového papiera FOREVER pri vysokej teplote v sušiacom tuneli, alebo plošnom tepelnom lise. V poslednej fáze sa pripravená, hotová fólia s Vašou grafikou lisuje na vybraný textil. Po vychladení sa fólia oddelí od motívu.

   Transferová potlač je zárukou žiarivých, plných farieb, je cenovo výhodná pri väčších, ale aj menších objednávkach. Vzhľadom na náročnosť výroby, býva zväčša drahšia ako klasická sieťotlač. K veľkým výhodám transferu patrí jeho skladovateľnosť. Môžete si objednať väčšie množstvo "výtlačkov", ako momentálne potrebujete. Aj tu platí, že čím viac kusov si objednáte, tým menej za kus zaplatíte.

   Transferovou potlačou sa dajú potlačiť rôzne materiály: polyester, bavlna, nylónový textil alebo zmes z bavlny a polyesteru. Kvalita transferovej potlače je porovnateľná so sieťotlačou. 

Pracovné odevy

Ako sme spomenuli v úvode, transferová potlač je vhodná na takmer všetky textilné výrobky bez ohľadu na materiálové zloženie. Kvalitou je najviac podobná sieťotlači. 

Čiapky

Čiapka je úžasným nosičom Vašej reklamy. Avšak svojim tvarom, je veľmi náročná na potlač napriamo. Pokiaľ nechcete použiť výšivku, je transferová potlač najlepším riešením. 

Športové dresy, reflexné odevy

Pokiaľ už máte hotový dres, alebo cvičebný úbor a chcete ho personalizovať, je transfer jedinečnou možnosťou. Chcete aby bolo Vaše deti vidieť? Áno! A čo Vy? 

Dáždniky

Aj v daždi môže byť Vaša reklama viditeľná. Viete si predstaviť napríklad realizačný tím s Vašimi dáždnikmi niekde pod tribúnou? Záplava Vašich firemných farieb, logá, informácie...

Tašky, batohy 

Transférová potlač na taškách a batohoch je skutočne excelentná. A hlavne, je to vynikajúci nosič Vášho odkazu. Veď tašku predsa nosia všade všetky vekové kategórie... 

Tričká, košele. mikiny

Kde sa nedá použiť sublimácia, tam použijeme transfer. Zvážime, či nie je výhodnejšia UV tlač a pokiaľ nie, tak dáme Vaše logo, alebo grafiku na takmer akýkoľvek materiál...

Galéria