DTG - priama potlač textilu

   Digitálna potlač, označovaná tiež skratkou DTG (z angl. direct to garment), je priama tlač na textil pomocou vyspelej digitálnej technológie s farbami na vodnej báze, čo zaručuje "jemnosť" výslednej potlače na dotyk 

   Digitálna potlač je vhodná najmä na textil zo 100% bavlny. Pri tlači na textil s prímesou polyesteru môže migrácia farieb na polyesterových vláknach spôsobiť farebnú odchýlku voči pôvodnému motívu a tiež stálosť farieb je na umelých vláknach menšia.
   Predtlačová príprava farebného textilu zanechá na textile jemný film, ktorý je súčasťou výrobného procesu. Na tmavšom textile je viditeľný viac ako na svetlom. Mikiny vyžadujú kvôli obsahu polyesteru vo vláknach zložitejšiu predtlačovú prípravu, preto je na tomto type textilu tento film o niečo viditeľnejší. Zaručuje zachovanie sýtosti farieb a po prvom vypratí sa stratí.

   V prípade, že plánujete textil okamžite po doručení použiť, informujte sa u nás o možnosti služby prania v profesionálnej práčovni.

   Túto technológiu doporučujeme využiť pri potlači motívov s veľkým počtom farieb, gradientov, prípadne motívy s jemnými detailami.

Technológia je vhodná pre objednávky s menším počtom kusov.

Tričká, mikiny...

Vynikajúci “nosič” Vašej reklamy. Ale nielen tej. Na Vaše tričko vytlačíme akýkoľvek motív, grafiku, fotografiu, koláž... 

Staňte sa hviezdou každej párty v personalizovanom tričku! 


Tašky, batohy...

Bez tašky, obalu si nedokážeme predstaviť bežné fungovanie. Na nákupy, na pláž, na párty, na cestovanie...

Nechajte svojich klientov, aby nosili Vašu reklamu kam sa pohnú!

Potlač metrového textilu...

Máte nápad a šikovné ruky, prípadne krajčírku? Potlačíme Vám bavlnený textil z ktorého môžete ďalej vyrábať Vaše výrobky...

Umiestnite svoje logo na čokoľvek, čo Vás napadne!

Nášivky, nažehľovačky... 

Nie každý textil sa dá potlačiť, vložiť priamo do tlačiarne. Pre tieto prípady máme riešenie... A to pri zachovaní množstva farieb a ostrých detailov.

Nebojte sa experimentovať a dajte svojmu odevu iný rozmer a štýl!

Galéria