Vyrábame pre Vás reklamu precízne a s láskou.

Používame technológie od lídrov na svetovom trhu

UV tlač

Tlačiarne MIMAKI presahujú všetky súčasné štandardy svojou všestrannosťou a možnosťami aplikácii. Spoľahlivý, vysokokvalitný a rýchly výstup, živé farby, výkon a flexibilita nad rámec očakávaní. Tlačený obraz je teraz jemnejší, ostrejší a výstup rýchlejší ako kedykoľvek pred tým. MIMAKI udáva úplne nový smer vývoja strojov. 


Veľkoformátová tlač

Maximálne všestranná tlačiareň s plotrom a atraktívnymi atramentami. 

Rada Mimaki CJV150 umožňuje vysokokvalitnú tlač a presné rezanie, vysoký výkon, kreativitu a všestrannosť so žiarivými typmi atramentov, vrátane novej oranžovej a svetlej čiernej farby. Je vhodná pre hospodársku výrobu veľkých nápisov a auto fólií, ale tiež na tlač zakázok náročných na realistické a presné zobrazenie požadovanej grafiky, fotografie, s možnosťou vytvárať vynikajúce výtlačky s rozlíšením až 1440 dpi.

Priama potlač textilu - DTG

Používame tlačiareň EPSON SureColor SC-F2100, ideálne DTG (Direct to garment - priamo na odev) riešenie pre potlač triček. Presná reprodukcia farieb a plynulé prechody, Kompatibilné, rovnomerné farby a odolnosť pri natiahnutí, Nelepivá a na dotyk hladká potlač, potlač 25mm hrubej textílie, flexibilná potlač, ktorá dýcha.

Laserové gravírovanie

Epilog je zavedená a veľmi žiadaná značka v reklamnom priemysle na celom svete už od roku 1987. Značka si okamžite získala svojich fanúšikov a od tej doby je firma Epilog na špičke vývoja v laserovom priemysle. Preto je firma držiteľom rôznych prvenstiev - ako prvá prišla s tlačovým driverom u laserov, s rotačným nástavcom a ďalšími inováciami...

Rezaná grafika - CUT Ploter

Rezacie plotre radu Mimaki patria k absolútnej špičke medzi rezacími plotrami, a to nielen vďaka svojim úžitkovým vlastnostiam (vstavané funkcie), ale hlavne vďaka vysokej presnosti práce, jednoduchému ovládaniu a robustnej konštrukcii. 

Sublimácia

Japonská spoločnosť Epson (celým názvom Seiko Epson Corporation) patrí medzi najväčších svetových výrobcov tlačiarní. Vznikla v 40. rokoch, vtedy sa ale zameriavala na výrobu hodiniek. Epson patrí medzi firmy, ktoré už mnohokrát v histórii predbehli dobu a predstavili niektoré nové technológie oveľa skôr než konkurencia... 

Transfer, profesionálna tlač bielou farbou

Už viac ako 20 rokov je spoločnosť OKI na čele oblasti využívania digitálnej LED technológie tlače, ktorá poskytuje ostrejšiu a živšiu farebnú tlač s vysokým rozlíšením. Spoločnosť OKI zaviedla túto technológiu ako prvá a pokračuje vo vývoji v oblasti digitálnej LED tlače.

Transfer

V našej výrobe používame len kvalitné tepelné lisy od firmy DruckTech, ktorá ako jedna z mála dáva doživotnú záruku na rovnomernosť teploty na celej ploche lisovacej platne. Tento maďarský výrobca lisov vyrába celú škálu lisov. DruckTech ako prvý prišiel v roku 2005 s revolučnou novinkou v oblasti transferových lisov a to uvedením membránových lisov na svetový trh.